This is Photoshop's version  of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.uci elit consequat ipsutis sem nibh id elituci elit consequat ipsutis ...

Follow me on instagram

Contact us

Eighth Avenue 487, New York 
Phone: +387643932728
Phone: +387123456789
P U N T O   D E   V I S T A   –   TO Z HISZPAŃSKIEGO

MÓJ PUNKT WIDZENIA

Mój styl życia, spojrzenie na rzeczywistość i zachwyt nad codziennością mają swoje odzwierciedlenie w kadrach, które tworzę. W fotografii reportażowej i lifestyle łapię Wasze emocje i spontaniczne zachowania, bez sztuczności.

 

MOJA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Zatrzymać w kadrach najpiękniejszy dzień w życiu – ogromna odpowiedzialność, mnóstwo emocji i satysfakcja. To wyjątkowe zadanie. Za każdym razem tak samo ważne i niepowtarzalne, jak Wy i Wasze historie miłosne.

Nasza współpraca zaczyna się wcześniej niż dzień ślubu. Od pierwszego kontaktu, rozmów, poprzez spotkanie, czasem sesję narzeczeńską. Wszystko po to, by jak najlepiej poznać Wasze oczekiwania, sposób bycia. Pozwala to zbudować relację, która przekłada się na jak najwspanialszy fotoreportaż.

Do każdego zlecenia (mniejszego czy większego) przykładam się z takim samym zapałem, ambicją i uczuciem! W TYM dniu, cała moja uwaga skupiona jest na Was i na tym co dzieje się wokół. Również na tym, czego Wy nie widzicie, a zobaczycie dopiero na zdjęciach 🙂

W dniu ślubu, nie zakłócam naturalnego biegu zdarzeń. Nie ustawiam w sztuczne pozy. Ustawiam jedynie parametry w aparacie i obserwuję. Tymczasem Wy robicie wszystko po swojemu, tak jak czujecie, a Wasza autentyczność jest dla mnie najlepszym “materiałem”. Ja jestem z Wami, rozmawiam, poznaję, a jak trzeba – podpowiadam i inspiruję.

Uwielbiam to tempo, świadomość, że mega dużo się dzieje i muszę nadążyć!

Chcę jak najlepiej oddać atmosferę i klimat dnia ślubu. Detale, kolory, wszystko się liczy. Reportaż to historia, całość, złożona z wielu elementów i perspektyw.

PS. Nazwa mojej firmy nie jest przypadkowa 🙂 Powstała z zauroczenia językiem hiszpańskim. Punto de Vista to „punkt widzenia”. Mówię również po angielsku, także zapraszam do współpracy międzynarodowe pary.

Chętnie podeślę Wam moją standardową ofertę, jak również przygotuję dla Was coś specjalnego, zgodnie z oczekiwaniami.